top of page

Pokój hotelowy

ŁAZIENKA 

Meble- mycie 

Profesjonalny środek myjący przeznaczony do codziennego mycia i odświeżania powierzchni drewnianych i drewnopochodnych. Z łatwością usuwa kurz, brud, plamy po rozlanych napojach. 

 

Posiada delikatny, przyjemny zapach, który utrzymuje się w zamkniętym pomieszczeniu do 2h. 

Meble- pielęgnacja

Skóra 

Innowacyjny, ekskluzywny produkt przeznaczony do pielęgnacji mebli drewnianych. Delikatnie czyści i zarazem odświeża fakturę drewna. Pozostawia subtelny połysk, dzięki czemu stare, zabytkowe meble odzyskają swój urok. 

W zależności od tego w jakiej kondycji znajdują się meble skórzane, mamy do zaproponowania kilka produktów. Począwszy od mycia i doczyszczania, do produktów konserwujących i nabłyszczających. 

Podłogi betonowe

Podłogi drewniane

Posadzki na wysoki połysk, porowate, granit, lastryko, czy jasne fugi to problem pensjonatów i hoteli. Ważne jest aby produkt dokładnie czyścił zabrudzone powierzchnie, ale także nie pozostawiał smug. 

 

Ekspertem w tej dziedzinie są środki zasadowe. Ważny jest jednak dobór odpowiedniego stężenia produktu, aby osiągnąć oczekiwany efekt. 

Jak wiadomo drewno jest bardzo delikatnym i wrażliwym surowcem na działanie środków chemicznych, dlatego produkty do jego mycia i pielęgnacji muszą być zarazem delikatne i skuteczne. 

 

Posiadamy płyn, który sprosta wyzwaniu codziennego mycia podłóg drewnianych. Stosowany w niskim stężeniu poradzi sobie z zabrudzeniami, nie pozostawi tzw. "mazów" ani plam po wyschnięciu. Dodatkowym atutem jest jegooryginalny zapach. 

Dywany i wykładziny

Utrzymanie w czystości wykładzin i dywanów stanowi dla obiektów hotelarskich nie lada wyzwanie. Plamy po napojach, czerwonym winie, zabłoconych butach są codziennością personelu sprzątającego. 

 

Mamy dla Państwa rozwiązanie. Płyn do prania wykładzin i tapicerek, który rewelacyjnie sprawdza się jako odplamiacz. Ponadto stosowany w urządzeniach piorących wyczyści i odświeży wygląd wykładzin.

Okna

Lustra

Lustra, duże i te mniejsze, w ramach czy podświetlane, muszą zawsze wyglądać perfekcyjnie! Szkło ma prezentować swoją krystaliczną powierzchnię.

 

Środek, który chcemy Państwu zaproponować doskonale sprawdzi się w czyszczeniu luster, ponieważ jest wysokoalkoholowy, a więc szybko odparuje z powierzchni nie pozostawiając smug.

 

Dodatkowo można go stosować do czyszczenia i odtłuszczanie elementów wykonanych ze stali nierdzewnej, armatury i glazury. 

Okna można z powodzeniem czyścić wspomnianym już środkiem do luster. Jednak, aby spełnić Państwa oczekiwania proponujemy płyn dedykowany utrzymywaniu w czystości szyb.

Coraz częściej spotykamy się z myciem okien za pomocą ściągaczy i urządzeń do tego polecanych. Mamy więc środek, który można wykorzystać do tego rodzaju utrzymywania w czystości okien i framug. 

 

Niskie stężenie, wysoka jakość zapewnia gwarancję zadowolenia, szybką pracę oraz efektowny blask.

Sanitariaty

mycie i dezynfekcja 

Jeden produkt, który w znacznej mierze pozwoli Państwu utrzymać czystość w łazience przy jednoczesnej dezynfekcji? TAK, to możliwe. 

 

Toaleta, umywalka, brodzik, wanna a nawet kosz na śmieci, można umyć i zdezynfekować jednym produktem. 

 

Skutecznie usuwa osady z mydła, szamponów, olejków. Ponadto armatura uzyskuje naturalny blask bez efektu matowienia. 

 

Produkt działa bakteriobójczo i grzybobójczo,.

Sanitariaty

mycie i odkamienianie 

Kolejnym sposobem mycia sanitariatów jest użycie produktów na bazie kwasów.

 

Doskonale sprawdzą się w usuwaniu rdzy, kamienia, osadów z wody, które tak często odkładają się na szybach kabin prysznicowych.  

 

Dodatkowo pozwolą usunąć pozostałości mydeł i szamponów. 

Lustra i szklane kabiny prysznicowe 

Czysta, lśniąca kabina prysznicowa jest wyznacznikiem czystości, a tym samym wpływa na standard obiektu. 

 

Zatem zostawienie umytej, ale mokrej kabiny prysznicowej nie wchodzi w grę. Jak więc szybko i perfekcyjnie przygotować szklaną powierzchnię?

 

Podpowiemy Państwu i pokażemy jak działa nasz produkt przeznaczony do tego celu. Skutecznie usuwa zabrudzenia przy jednoczesnym polerowaniu szkła i lustra.

bottom of page