top of page

We know

how to make you shine

Zarówno do mycia ręcznego, jak i  w myjniach samoobsługowych polecamy pianę aktywną o dużej  wydajności połączonej z bezpieczeństwem mytej powierzchni. Tworzy ona gęstą pianę, która nie spływa szybko, skutecznie usuwa zabrudzenia z karoserii samochodu. Nie uszkadza elementów chromowanych, plastikowych oraz uszczelek. 

 

Ponadto w naszej ofercie posiadamy skoncentrowany osuszający, nabłyszczający i ochronny wosk bez dodatku silikonu. Zapewnia szybkie osuszanie, długotrwałą ochronę, oraz wysoki połysk połączony z wydobyciem głębi koloru karoserii (stosując się do zaleceń producenta wosk nie pozostawi na lakierze i plastikach białych zacieków), jak również całą gamę środków do mycia oraz konserwacji wnętrza pojazdu.

SAMOCHODY OSOBOWE
SAMOCHODY CIĘŻAROWE

Samochody ciężarowe potrzebują specjalistycznych środków pozwalających szybko i skutecznie usunąć nagromadzone podczas przebywania tysięcy kilometrów zabrudzenia. Zarówno ciągnik jak i naczepa wymagają dokładnego wyczyszczenia. Posiadamy w naszej ofercie specjalny produkt, który pozwoli dokładnie wyczyścić plandekę, felgi oraz lakier. Można nałożyć go w postaci piany za pomocą wytwornicy piany lub też inżektora oprysku wstępnego, który doskonale się sprawdza podczas mycia . Urządzenie podaje wodny roztwór o określonym stężeniu, dzięki czemu mamy kontrolę nad zużyciem chemii. 

 

Piana jest bezpieczna dla lakieru, nie powoduje jego matowienia, usuwa nawet najcięższe zabrudzenia. Z powodzeniem może być stosowana do mycia silników. 

FELGI

Masz problem z felgami osad i opiłki wżarły się w strukturę? Środki kwaśne dedykowane do felg, które posiadamy w swojej ofercie podejrzewamy, że mogą rozwiązać ten problem. Już nie musicie się Państwo zastanawiać jak doczyścić "zapuszczone" felgi - zasada czy kwas ? Nie tylko sprzedamy ale przede wszystkim doradzimy. Zajmie wam to tylko chwilę, a efekt będzie piorunujący. 

 

Produkt można z powodzeniem zastosować także w samochodach ciężarowych, a także do usuwania rdzy, kamienia i osadów z żelaza. 

SAMOCHÓD TO TWOJE "OCZKO W GŁOWIE"? 

Nie ważne czy jest mały czy duży, stary czy nowy, obdarty lub błyszczący. . . dzięki naszej chemii stanie się piękniejszy! 

MYCIE I DEZYNFEKCJA SAMOCHODÓW
W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM

Klientami myjni  są także samochody przewożące żywność. Oprócz standardowego mycia, wymagana jest także skuteczna dezynfekcja, aby zapobiec namnażaniu się bakterii i grzybów. W swojej ofercie posiadamy produkty wpisane na listę środków biobójczych, które z powodzeniem stosowane są w myciu i dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością. 

WNĘTRZE 

Szukają Państwo kosmetyków do czyszczenia i pielęgnacji wnętrza samochodu? Prania tapicerki? Doczyszczenia oraz impregnacji skóry? A co Powiecie na produkt do czyszczenia i delikatnego nabłyszczenia kokpitu?  Dobierzemy produkty tak, aby wydobyć piękno samochodu niezależnie przebiegu licznika i rocznika.

bottom of page