top of page
PIEKARNIE

PIEKARNIE

CIASTKARNIE

CIASTKARNIE

CUKIERNIE

CUKIERNIE

LODZIARNIE

LODZIARNIE

PRODUCENCI CZEKOLADY

PRODUCENCI CZEKOLADY

Codziennie dbają Państwo o to, aby wypieki były najwyższej jakości. Stosujecie wyselekcjonowanie, składniki, przestrzegacie receptur, z najwyższą dbałością dekorujecie produkty. Wszelkie starania mają  jeden cel: w pełni zadowolić klienta.
 
Kupujący charakteryzują się coraz większą świadomością. Ponad jakości i estetykę zaczynają doceniać higienę i czystość miejsc, w których powstają aromatyczne wypieki. 
 
Tak jak Państwo są ekspertami w tworzeniu idealnego pieczywa, tak my jesteśmy specjalistami w doborze oraz wdrożeniu środków do mycia i dezynfekcji. Opierając się na bogatym doświadczeniu, gwarantujemy poprawę czystości, minimalizację kosztów oraz pełną satysfakcję ze współpracy.  
 
Nie ma znaczenia, czy jesteście rodzinną firmą z wieloletnią tradycją, dużym zakładem produkcyjnym, czy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta. Dobieramy środki, szkolimy personel, proponujemy systemy dozowania, przygotowujemy dokumentację HACCP, wszystko po to, by ułatwić Państwu i Państwa pracownikom pracę oraz zapewnić 100% bezpieczeństwa.. 

CZYSTOŚĆ CZYLI JAKOŚĆ. . .

Wspólnie sprostamy oczekiwaniom każdego klienta !

 

bottom of page